Opinie uczestników

Natalia Kijek
Białystok

"Wyszłam ze swojej strefy komfortu, a jak wiemy tylko wtedy, człowiek uczy się czegoś wartościowego. Ja nauczyłam się niesamowicie dużo. Myślę, że odkryłam nowe zainteresowanie, w które wkręcam się coraz bardziej. Nabyłam większej pewności siebie, pod szlifowałam umiejętności komunikacji oraz dostrzegania potrzeb innych. Usystematyzowałam plan działania, który motywował mnie do realizacji postawionych celów. Nawiązałam fantastyczne znajomości, które okazały się ogromnym wsparciem. Ogromnie ucieszyła mnie wiadomość, że moja przygoda tutaj jeszcze się nie kończy."

Anna Butenko
Wrocław

"Te praktyki są świetną okazją dla studenta by poznać branżę sprzedaży i otrzymać praktyczną wiedzę. To nie jest zwykła praca w biurze z ustalonym grafikiem, bo mamy tutaj możliwość zdobyć umiejętności organizacyjne i samodzielnie planować swój dzień. Podczas tych praktyk stajesz się osobą otwartą i komunikatywną, bo przez cały czas kontaktujesz się z ludźmi. Każde zadanie potrzebuje odpowiedzialności, a więc rozwijamy tutaj tą ważną cechę w sobie. Dziękuję temu projektowi za możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego oraz koordynatorowi za wsparcie i codzienne porady."

Daria Szpajda
Bydgoszcz/Toruń

"Praktyki przy tworzeniu Startera Studenckiego są niezwykle cennym doświadczeniem. Prócz umiejętności organizacji własnego czasu oraz kształtowania cech interpersonalnych można nauczyć się również negocjacji i umiejętności pozyskiwania klientów oraz radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Praktyki dla osób ambitnych,wytrwałych i otwartych a końcowy efekt w postaci wydanej książeczki o tak dużym nakładzie daje najwięcej satysfakcji."

Monika Maluśka
Poznań

Praktyki uważam za bardzo udane! Elastyczne godziny pracy pozwoliły mi rozwijać się poza uczelnią. Dostałam dużą dawkę wiedzy, którą od razu mogłam przećwiczyć na spotkaniach z potencjalnymi klientami. Odkryłam wiele nowych miejsc w Poznaniu oraz poznałam niesamowitych ludzi.

Nikodem Cabała
Kraków

Praktyki ogólnie uważam za bardzo rozwijające, od początku bardzo dbacie o swoich praktykantów (wyjazd szkoleniowy) i opieka mentora też jest bardzo ważna i pomocna. Ogólne wrażenia na plus, super pomysł, super projekt, oby tak dalej!

Michał Rudy
Białystok

Program Studencki Starter to doskonała okazja dla młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży handlowej. Rozwija on umiejętności negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej. Dodatkowym plusem jest możliwość kształtowania projektu oraz praca z wieloma ciekawymi ludźmi.

Marta Słuja
Poznań

"Zdecydowanie polecam program praktyk w Agencji Szare Komórki! W ciekawy sposób umożliwia on zdobycie cennego doświadczenia w zakresie negocjacji, pozyskiwania nowych klientów, zarządzania projektem i organizacji czasu!"

Małgorzata Będzińska
Wrocław

Udział w programie Starter Studencki to niesamowita okazja, aby rozwijać swoje umiętności komunikacyjne, jak i sprzedażowe. Możliwość samodzielnego realizowania projektu pozwoliła mi wzmonić swoje kompetencje, a także nawiązać wiele cennych relacji. Zdecydowanie polecam wszystkim studentom II i III roku studiów udział w projekcie, gdyż z pewnością stanowić to bardzo cenne doświadczenie, a przy okazji ciekawy punkt w CV.

Aleksandra Skrętowska
Warszawa

Projekt Starter Studencki był dla mnie wspaniałą okazją do sprawdzenia się w obszarze sprzedaży, jak również PR i marketingu. Od samego początku otrzymałam dużą swobodę działania oraz elastyczne godziny pracy, dzięki czemu mogłam samodzielnie zaplanować wykonanie projektu. Podczas pracy zawsze mogłam liczyć na wsparcie oraz radę doświadczonych mentorów, którzy doskonale rozumieli wszystkie problemy związane z książeczką kuponową oraz pomagali je rozwiązywać. Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia, lubisz poznawać ludzi i działać samodzielnie, jest to praca zdecydowanie dla Ciebie 

Michał Dobecki
Bydgoszcz

Praktyki w Agencji Szare Komórki wspominam nie tylko jak ciekawą przygodę zawodową. W czasie praktyk dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy, poznałem mnóstwo fascynujących ludzi, ale przede wszystkim zdobyłem cenne doświadczenie. Zanim się obejrzałem, minęły już 2 lat odkąd pracuję w Szarych Komórkach.

Marta
Toruń

Na rozmowie kwalifikacyjnej zapytano mnie jak musiałyby wyglądać te praktyki, żebym na koniec czuła, że było warto. Odpowiedziałam, że musiałabym mieć możliwość robienia czegoś więcej niż parzenia kawy i odbierania telefonów. Chciałam się czegoś nauczyć, sprawdzić jak wygląda praca w marketingu. Moje założenie okazało się bardzo skromne, wobec tego, jak wyglądało moje zajęcie. Nie przypuszczałam,że stanę się częścią dużego projektu i będę miała tak odpowiedzialną pracę. Mój wysiłek został również wynagrodzony - fakt, że są to praktyki płatne jest dużym atutem firmy, ponieważ jestem przeciwna wykorzystywaniu studentów w ramach bezpłatnych staży. W Szarych Komórkach zdobyłam cenne doświadczenie, sprawdziłam siebie w roli marketingowca, czułam, że powierzone mi zdanie jest ważne. Do tego Szare Komórki udowodniły mi, że pracodawca może być prawdziwym mentorem, który czuwa nad całym projektem, jednocześnie dając swobodę działania, co bardzo motywowało mnie do pracy. Satysfakcja po dobrze zrealizowanym projekcie - bezcenna !

Karolina Pokorska
Olsztyn

Od czasu praktyk w Szarych Komórkach zdecydowanie łatwiej nawiązuje relacje z ludźmi, nie tylko biznesowe. Nawiązałam wiele cennych kontaktów i nauczyłam się zarządzać własnym czasem, a to wszystko w bardzo przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze. Po praktykach zaproponowano mi dalszą współpracę, która zapowiada się bardzo owocnie . Polecam, warto spróbować !

Marta
Bydgoszcz

Praktyki przy projekcie Studenckiego Startera to dokładna odwrotność praktyk w którychparzysiękawę. Czasami bywa ciężko, ale profesjonalizmzespołu orazrodzinna atmosferapowoduje, ze na prawdę warto

Dawid
Poznań

Praktyki Studenckiego Startera oceniam bardzo pozytywnie. Nie było łatwo, ale nie nauczymy się przecież wiele jeśli nie będziemy od siebie wiele wymagać. Sądzę że rozwinąłem w sobie przede wszystkim takie cechy jak: odpowiedzialność i pewność siebie. Ukształtowały się również moje umiejętności prawidłowej komunikacji czy negocjacji, strategicznego myślenia i planowania. Zaś po ukończeniu praktyk i jednocześnie zrealizowaniu zamierzonego celu w postaci książeczki, miałem wrażenie że jestem w stanie osiągnąć "wszystko" - to bardzo podwyższa samoocenę :). Polecam praktyki gorąco każdemu, kto lubi wyzwania i samodzielność.